Haber

Bakan Varank, Başakşehir’de sahur programına katıldı

Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, Başakşehir Belediyesi tarafından düzenlenen sahur programına katıldı. Klasik Medya Mensupları Sahur Buluşması adlı programda Başkan Yasin Kartoğlu’nun yanı sıra; Gazete, radyo, televizyon ve internet medyasının liderleri bir araya geldi.

Kur’an-ı Kerim tilaveti ile başlayan programda bir konuşma yapan Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, ocak sofralarının siyaset anlayışlarının temelini oluşturduğuna işaret etti. Varank, “Yasin başkanımız da bu işi çok iyi yapıyor. Gönül, Başakşehir’de belediyecilik yapıyor. Başakşehir’in de siyasi tarihimizde yeri var. Cumhurbaşkanımız Sn. …Temellerini Recep Tayyip Erdoğan attı.”

“İSTANBUL’UN EN YÜKSEK YAPI STOKUNA SAHİP İLÇE” Gazetecilerle bir kez daha gündeme gelmekten onur duyduğunu dile getiren Kartoğlu, şunları kaydetti:

“Maalesef yaşadığımız depremlerden dolayı bu sene hüzünlü bir ramazan ayı yaşıyoruz. Ama hep birlikte üstesinden geleceğiz. Rabbim bir daha böyle acılar yaşamasın. Geçen senelerde demiştim herkes Başakşehirli olacak” Çünkü burası mutluluğun şehri, bunu en iyi başka bir ilçeye gidince anlıyorsunuz.Burada kişi başına düşen yeşil alan büyüklüğü Avrupa’nın üzerinde, yine İstanbul’un en sağlam yapı stoğuna sahip ilçesi yok. trafik sıkıntı yeşil alan bol sosyal alan çok insanlar burada mutlu o yüzden herkes bir gün Başakşehirli olacak inşallah mutlu olursunuz sizleri şehrinizde ağırlamaktan onur ve gurur duyuyorum “

haberpiraziz.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu