Haber

Esnaftan Memduh Büyükkılıç’a ziyaret

Mehmet UZEL (KAYSERİ İGFA)
Kentteki yerel yönetim hizmetlerinin tüm kesimleri kapsayıcı bir biçimde sürdürülmesinde ortak aklı ön planda tutan Büyükşehir Belediye Başkanı, şunları söyledi: Memduh Büyükkılıç, kamu kurumları ve sivil toplum kuruluşları ile istişarelerine devam etmektedir.

Bu kapsamda Önder Büyükkılıç’a Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Piri Odakır, Lokantalar ve Pastaneler Odası Başkanı Altan Aydemir ve Şoförler ve Sanatkârlar Odası Başkanı Ali Ateş tarafından nezaket ziyaretinde bulunuldu. Koçlar.

Cumhurbaşkanlığı makamında kabul ettiği misafirlerle yakından ilgilenen Önder Büyükkılıç, Kayseri’nin başarıya giden yolda her alanda önündeki engelleri kaldıran en değerli unsurun birlik, beraberlik ve dayanışma olduğunu vurguladı ve “Bu birlik, beraberlik ve dayanışma oldukça var oldukça da önemli olan bu şehre hizmet aşkıdır. Kayseri’nin önü canlı olduğu sürece her zaman açıktır” dedi.

SANAT DOSTUM BÜYÜKKILIÇ’A TEŞEKKÜRLER

Büyükkılıç, konuklarına nazik ziyaretleri için teşekkür ederken, Lider Odakır da Önder Büyükkılıç’a ilgi, alaka ve hizmetlerinden dolayı teşekkür etti. Odakır, “Esnafa dost Cumhurbaşkanımız Sayın Memduh Büyükkılıç’ı makamında ziyaret ettik. Çalışmalarımızla ilgili bilgileri Sayın Cumhurbaşkanımıza sunduk. Bizi ağırladıkları ve çalışmalarımızı açıklama ve değerlendirme fırsatı verdikleri için kendilerine teşekkür ediyoruz.”

Sıcak ve samimi bir ortamda gerçekleşen ziyaretlerin ardından Büyükkılıç, konuklarla günün anısına hatıra fotoğrafı çektirdi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu